Oslava dne matek v naší školce
14. květen 2026
V pondělí 11. května jsme se všichni sešli odpoledne v MŠ vilka v příjemné atmosféře, abychom společně oslavili Den matek. Děti si pro maminky a hosty připravily krátké vystoupení plné emotivních básniček a písničku o mamince a její lásce. Nechyběly úsměvy, radost ani dojetí.
Součástí programu byla také centra aktivit zaměřená na wellness a relaxaci. Návštěvníci si mohli vyzkoušet masáže MISA, jógu s Artánkem, manikúru a péči o ruce, kadeřnictví nebo Kneippovu stezku, všechny připravené aktivity provázely samotné děti. Přítomni měli možnost zaznamenat si tento výjimečný den v tématicky připraveném fotokoutku u vstupu do školky. Maminky i hosté si tak mohli užít chvíle odpočinku a příjemně strávený čas se svými dětmi.
Samozřejmostí bylo také občerstvení, které pro návštěvníky připravily děti společně s celým personálem školky, které doplnilo uvolněnou atmosféru tohoto svátečního odpoledne.
Děkujeme všem maminkám i hostům za jejich účast a těšíme se na další společná setkání.
Pavézková Natálie