(Ne)tradiční 16. školní ples ZŠ a MŠ Archlebov

Jelikož pandemie covidu-19 zhatila i letošní tradiční zimní ples naší školy, rozhodli jsme se tentokrát pro méně tradiční variantu, kterou bylo uspořádání plesu v létě.

Mezi přípravami bylo jako vždy v popředí nacvičení polonézy, jehož se ujala paní učitelka Kubínová. Celkem osm párů žáků 9. ročníku doplněno chlapci z 8. třídy se svého úkoly zhostilo na výbornou. O tom už se koneckonců mohli přesvědčit sami rodiče, přátelé a bývalí žáci naši školy, kteří v pátek 24. června na tento netradiční školní ples dorazili.

Po zdařilé polonéze, přivítání a úvodním slovu paní ředitelky Elišky Jeklové a předsedy Klubu rodičů ZŠ Archlebov pana Hořavy konečně přišel na řadu tanec. Přítomným k němu i k poslechu celý večer hrálo duo Vlastimil Novák a Markéta Luskačová, které hrálo opravdu dobře, neboť taneční parket byl stále plný.

Dalším netradičním počinem byla tombola s originálními cenami, kterou vtipně odmoderoval pan učitel Šnejdar.

Všichni se skvěle bavili a zábava pokračovala až do brzkých ranních hodin.

Velké poděkování patří paní zástupkyni Martině Čumbové, která přání deváťáku, aby se školní ples i přes nepřízeň osudu letos přece jen konal, proměnila svou skvělou organizací ve skutečnost. Děkujeme!

Mgr. Ludmila Richterová