Valentýnský den jsme si v naší školce užili opravdu naplno a v krásné, srdečné atmosféře. V pátek 13. 2. 2026 děti přišly oblečené do červených odstínů, a už při ranním příchodu bylo vidět, že se těší na něco vyjimečného. Celý den se nesl v duchu přátelství, laskavosti a radosti ze společně strávených chvil. Součástí dne byl také hračkový den. Každé dítě si přineslo svou oblíbenou hračku, kterou představilo ostatním kamarádům. Děti se učily naslouchat, vyjadřovat své myšlenky a sdílet radost z toho, co mají rády. S oblíbenými hračkami dětí si děti vyhrály společně při námětových hrách a byly moc spokojené. U stolečků na děti čekaly tématické aktivity se strdíčky i drobné pracovní listy a nechybělo ani tvoření. Děti si vyrobily vlastní Valentýnské přání, které si s hrdostí odnesly domů. Celý den byl naplněný úsměvy, milými slovy a přátelskými gesty. Byl to den, kdy jsme si připomněli, že radost můžeme rozdávat každý den - nejen na Valentýna.
Zpracovala: Eva Břízová