Co dělají zvířátka v zimě?

Co dělají zvířátka v zimě?

Ve čtvrtek 20. února zahájily děti den ranní rozcvičkou s medvědem. U stolečků si prohlížely knihy o lese a pracovaly s dřevěnou vkládačkou stop lesních zvířat. V rámci výtvarné činnosti vytvořily obrázek medvěda v noře. Procvičovaly zrakové vnímání při stínovém pexesu s lesními zvířaty a v pískovnici hledaly spící zvířata ve sněhové závěji.

Dopolední program proběhl na myslivně, kde si děti vyslechly přednášku o životě zvířat v zimě. Seznámily se s loveckým psem, prohlédly si trofeje a zkusily stopování zvířat. Program byl zakončen piknikem na myslivecké chatě.

MŠ Věteřov