Poslední dubnový den probíhal i na naší škole slet všech čarodějnic a čarodějů. Paní učitelky z 1. stupně si pro své žáčky připravily čarodějné učení i s plněním čarodějnických úkolů. Také pravidelné měsíční setkání všech žáků naší školy se tento den neslo v tomto duchu a paní ředitelka vystoupila jako „Nejvrchnější čarodějnice prvního řádu.“
Mgr. Jarmila Dlouhá